×
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji
Dostawa za D A R M O na wszystkie zamówenia do 30.09.2021

Wysoka jakość naszych soczewek

Posted by akos 26.07.2016 0 Comment(s)

Úprava brýlových čoček

Jakość soczewek Optopro.pl

Dzięki wysokiej jakośći wykończenia naszych soczewek, możesz osiągnąć większy komfort podczas noszenia okularów. Maksymalny komfort wizualny za bezkonkurencyjną cene! Oferujemy powlekane soczewki z tworzywa sztucznego z warstwą przeciw zarysowaniom, antyrefleksem, filtrem UV 400, z hydrofobową i olejofobowa powłoką, ze stałym zabarwieniem lub nie oraz etui i ściereczkę z mikrofibry za jedyne 149 zł, a przy okularach progresywnych za 598 zł!

Wysoka jakość wizualna za niską cenę

W Optopro otrzymacie soczewki z tworzywa sztucznego z ekstra powłokami. Super antyrefleks, filtr UV, ochronę hydrofobową soczewki, ekstra utwardzone soczewki a dodatkowo na rządanie stałe zabarwienie:

Przy jednoogniskowych okularach cena już od 449 zł
Przy okularach progresywnych cena już od 598 zł

W odróżnieniu od innych sklepów w Optopro.pl bez jakichkolwiek dodatkowych opłat!

Powłoki bez dodatkowych opłat:

Powłoka antyrefleksyjna:

Powłoka antyrefleksyjna oferuje Ci wiele korzyści. Zapobiega ona odbiciam na powierzchni soczewek, dzięki czemu widoczność jest lepsza bez zbędnego wysiłku. Szczególnie docenią ją kierowcy podczas wieczornej jazdy samochodem oraz osoby pracujące przy komputerze. Większa przepuszczalność światła jest kolejną zaletą antyrefleksu. Twoje okulary będą bardziej przejrzyste, a Ty zobaczysz świat w większym kontraście.

Przy wyższych dioptriach, szkła będą wyglądać na cieńsze.

Przy przeciwsłonecznych okularach z kolorowymi soczewkami odbicia są szczególnie nieprzyjemne. Antyrefleks zapobiega odbiciu, co powoduje zwiększenie komfortu.

Antyrefleks docenią również ludzie dookoła Ciebie, za każdym razem, gdy nie będziesz ich oślepiać odbiciem ze swoich okularów, a Twoje oczy będą wyraźne.

Ochrona przed zarysowaniem (HardCoating)

Powłoka HardCoating sprawia, że soczewki są bardziej odporne na zarysowania i powstawanie smug, co tym samym przedłuża ich żywotność. Dzięki niej, Twoje soczewki nawet przy codziennym czyszczeniu, będą chronione przed porysowaniem.

Filtr UV

Promieniowanie UV szkodliwe jest nie tylko dla skóry, ale również dla oczu. Może spowodować pogorszenie wzroku, które z wiekiem się pogłębi. Właśnie dlatego, wszystkie nasze okulary posiadają filtr UV 400. Dzięki wysokiej ochronie, źrenica oka chroniona jest przed promieniowaniem UV nawet przy zachmurzeniu. Wiele z naszych okularów możesz zamówić również jako okulary przeciwsłoneczne!

Powłoka hydrofobowa (LotusEffect) i oleofobowa Clean Coating

Już żadne odciski palców czy kropli wody na Twoich okularach! Te powłoki zabezpieczają Twoje soczewki przed wilgocią, brudem i kurzem.

Barwione soczewki:

Zbarvení čočky

Wypróbuj kolorowe soczewki nie tylko w okularach przeciwsłonecznych. Kolorowa soczewka zwiększa kontrast i daje zupełnie nowy wygląd.
Optopro oferuje Ci wymarzone okulary również z kolorową soczewką. Oferujemy 7 kolorów w różnych tonacjach – brązowa, szara, niebieska, zgniła zieleń, różowa, żółta oraz zielona w 5 odcieniach, od najjaśniejszej do najciemniejszej.

Dzięki naszemu wirtualnemu lustru możesz przymierzyć okulary we wszystkich oferowanych kolorach.
W przypadku, gdy planujesz nosić je jako okulary przeciwsłoneczne, polecamy Ci wybrać z kolorów: brązowy, szary lub zielony w najciemniejszych odcieniach.

Wygody soczewek z tworzywa sztucznego

Plastové čočky

Korekcyjne soczewki można podzielić w zależności od materiału na szklane i z tworzywa sztucznego. W dzisiejszych czasach najczęściej wybierane są soczewki z tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie do soczewek szklanych te z tworzywa sztucznego są lżejsze, bardziej plastyczne i wytrzymałe.
Wszystkie oferowane przez nas okulary mają soczewki z tworzywa sztucznego. Oprócz wyżej wymienionych korzyści, polecamy je ponieważ są bardzo twarde i równie wytrzymałe, jak soczewki ze szkła. To znaczy, że nie są podatne na zarysowania, mają długą żywotność i są również odporne na promieniowanie UV.

Uložiť