×

Okulary Polo Ralph Lauren

Okulray Polo Ralph Lauren

Okulary Polo Ralph Lauren

Brak produktów w tej kategorii.

Okulary Polo Ralph Lauren

40 lat temu Ralpha Laurena zaczął produkować kolekcję krawatów marki Polo, a teraz jego firma jest amerykańskm imperium mody. Polo Ralph Lauren to sportowa moda z luksusowym charakterem, która przekonuje wysoką jakością materiałów oraz perfekcyjnym wykonaniem. Polo Ralph Lauren tworzy wyjątkowe kolekcje, dzięki połączeniu ponadczasowego dizajnu i kombinacją bogatego wzornictwa. W kolekcji akcesoriów Polo Ralph Lauren znajdziesz również okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne, które odegrają niezastąpioną rolę w Twojej garderobie. Tak jak na luksusowych garniturach, tak i na akcesoriach logiem firmy jest skrót "RL", który znajdziecie na bocznej stronie oprawek.

Zamawianie okularów korekcyjnych Polo Ralph Lauren w Optopro

Okulary korekcyjne Polo Ralph Lauren reprezentują prostą elegancję, dzięki czemu łatwo je łączyć z różnymi stylami. W naszym sklepie internetowym Optopro znajdziesz okulary korekcyjne o różnych kształtach, czy to półramkowe czy też oprawki pełne. W ofercie mamy klasyczne okulary do czytania aż po okuklary Polo Ralph Lauren z szeroką oprawką i kolorowymi akcentami - jest z czego wybierać!

Zdecyduj się na nowe okulary Polo Ralph Lauren

Zdecyduj się na nowe okulary Polo Ralph Lauren w Optopro i zyskaj wysokiej jakości szkła z Twoimi wartościami dioptrii, które są już wliczone w cenę. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić tabelkę wartościami z recepty. Cena obejmuje również antyrefleks, ochronę przed promieniowaniem UV oraz warstwę HardCoating i Clean Coating. Inne dodatkowe korzyści, takie jak najlepsze progresywne soczewki lub soczewki fotochromowe możesz dodatkowo wybrać podczas procesu zamawiania. Szkła będą osadzone w certyfikowanym warsztacie w Niemczech i za kilka dni Twoje nowe okulary korekcyjne Polo Ralph Lauren będą wysłane na podany przez Ciebie adres. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące przeciwsłonecznych lub korekcyjnych okularów Polo Ralph Lauren, prosimy o kontakt. Obsługa klienta Optopto jest w pełni dostępna dla Ciebie poprzez e-mail, czat online lub telefonicznie.