×

ZOSTAŃ W DOMU

RÓB ZAKUPY ONLINE

Dostawa za darmo bez ograniczeń

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Terminy dostaw bez większych zmian

Okulary Polo Ralph Lauren

Okulray Polo Ralph Lauren

Okulary Polo Ralph Lauren

Brak produktów w tej kategorii.

Okulary Polo Ralph Lauren

40 lat temu Ralpha Laurena zaczął produkować kolekcję krawatów marki Polo, a teraz jego firma jest amerykańskm imperium mody. Polo Ralph Lauren to sportowa moda z luksusowym charakterem, która przekonuje wysoką jakością materiałów oraz perfekcyjnym wykonaniem. Polo Ralph Lauren tworzy wyjątkowe kolekcje, dzięki połączeniu ponadczasowego dizajnu i kombinacją bogatego wzornictwa. W kolekcji akcesoriów Polo Ralph Lauren znajdziesz również okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne, które odegrają niezastąpioną rolę w Twojej garderobie. Tak jak na luksusowych garniturach, tak i na akcesoriach logiem firmy jest skrót "RL", który znajdziecie na bocznej stronie oprawek.

Zamawianie okularów korekcyjnych Polo Ralph Lauren w Optopro

Okulary korekcyjne Polo Ralph Lauren reprezentują prostą elegancję, dzięki czemu łatwo je łączyć z różnymi stylami. W naszym sklepie internetowym Optopro znajdziesz okulary korekcyjne o różnych kształtach, czy to półramkowe czy też oprawki pełne. W ofercie mamy klasyczne okulary do czytania aż po okuklary Polo Ralph Lauren z szeroką oprawką i kolorowymi akcentami - jest z czego wybierać!

Zdecyduj się na nowe okulary Polo Ralph Lauren

Zdecyduj się na nowe okulary Polo Ralph Lauren w Optopro i zyskaj wysokiej jakości szkła z Twoimi wartościami dioptrii, które są już wliczone w cenę. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić tabelkę wartościami z recepty. Cena obejmuje również antyrefleks, ochronę przed promieniowaniem UV oraz warstwę HardCoating i Clean Coating. Inne dodatkowe korzyści, takie jak najlepsze progresywne soczewki lub soczewki fotochromowe możesz dodatkowo wybrać podczas procesu zamawiania. Szkła będą osadzone w certyfikowanym warsztacie w Niemczech i za kilka dni Twoje nowe okulary korekcyjne Polo Ralph Lauren będą wysłane na podany przez Ciebie adres. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące przeciwsłonecznych lub korekcyjnych okularów Polo Ralph Lauren, prosimy o kontakt. Obsługa klienta Optopto jest w pełni dostępna dla Ciebie poprzez e-mail, czat online lub telefonicznie.