Notice: Undefined index: not defined in /var/www/vhosts/optopro.pl/httpdocs/_version/95/catalog/controller/module/supercategorymenuadvanced.php on line 1847Notice: Undefined index: not defined in /var/www/vhosts/optopro.pl/httpdocs/_version/95/catalog/model/module/supercategorymenuadvanced.php on line 2329 Okulary Nike
×

Okulary Nike

Okulary Nike

Okulary Nike

Okulary Nike

Wyświetl:
Domyślnie
48h
W magazynie - Dostawa do 2-3 dni roboczych

Nike 5002 001 51-15

..

336ZŁ Bez podatku: 280ZŁ

Sportowe okulary Nike

O tym, że firma Nike znaczy więcej niż tylko wysokiej jakości obuwie, udowodnił producent sprzętu sportowego już wiele razy. Logiem marki założonej w 1971 roku oznacza się oprócz sportowego obuwia, odzieży i sprzętu również szeroką gamę akcesoriów. Kto raz posmakuje stylu marki Nike ten ciężko przeskoczy na inną. Nietypowe kombinacje kolorystyczne i dynamiczne wzory tworzą markę Nike wyjątkową. Fani marki mogą poszerzyć swoją garderobę również o okulary korekcyjne. Dla entuzjastów różnych wiekowych katerii Nike oferuje szeroką gamę okularów korekcyjnych. Okulary Nike na receptę są dostępne dla mężczyzn, kobiet, chłopców i dziewcząt. Ponadto w Optopro znajdziesz szeroki zakres okularów pełnych, półramowych, a także okularów sportowych Nike o różnych kształtach i kolorach. Wybierz sobie nowe okulary korekcyjne Nike w najlepszych cenach tu i teraz!

Okulary Lacoste – marka z wieloletnią tradycją

Nike w kolekcjach Active, KD i Lifestyle oferuje dla każdego odpowiedni model, od ekstrawagantnych po tradycyjne. W każdej kolekcji są kolorowe akcenty, ale większość oprawek ma klasyczny, prosty kształt. W Optopro w cene oprawki są wliczone wysokiej jakości soczewki korekcyjne z Twoimi wartościami dioptrii. Potrzebujesz korekcyjne okulary Nike z progresywnymi lub przyciemnianymi szkłami? Za niewielką opłatą możnesz te opcje zamówić podczas wypełniania danych do zmamówienia. W ciągu dwóch tygodni otrzymasz swoje nowe korekcyjne okulary, które wyślemy prosto do Twojego domu. W przypadku, gdy nie będziesz zadowolony z zamówionych okularów, w ramach 30-dniowej gwarancji możesz je zwrócić. Odkryj w Optopro najnowsze przeciwsłoneczne i sportowe okulary Nike.