Notice: Undefined index: not defined in /var/www/vhosts/optopro.pl/httpdocs/_version/95/catalog/controller/module/supercategorymenuadvanced.php on line 1847Notice: Undefined index: not defined in /var/www/vhosts/optopro.pl/httpdocs/_version/95/catalog/model/module/supercategorymenuadvanced.php on line 2329 Okulary Lacoste
×

Okulary Lacoste

Okulary Lacoste

Okulary Lacoste

Okulary Lacoste

Wyświetl:
Domyślnie

Lacoste L2217 1

..

630ZŁ Bez podatku: 525ZŁ

48h
W magazynie - Dostawa do 2-3 dni roboczych

Lacoste L790S 315

..

324ZŁ Bez podatku: 270ZŁ

Lacoste L2217 33

..

405ZŁ Bez podatku: 337ZŁ

Lacoste L862S 002 56-16

..

630ZŁ Bez podatku: 525ZŁ

Okulary Lacoste – marka z wieloletnią tradycją

Marka została założona w 1933 roku, zdobyła popularność głównie dzięki koszulkom polo, które nosił tenisista René Lacoste. Wraz z André Gillierem zaprojektowali koszulki polo Lacoste, zapewniając tenisistom większą swobodę ruchu podczas gry. Słynne logo aligatora, wybrał na podstawie pseudonimu nadanego przez amerykańskich dziennikarzy. W latach 60. firma zaczęła się rozwijać i stopniowo wyrosła na ogromne imperium mody. Od dawna, jest wyborem nie tylko wśród golfistów lub tenisistów, ale marka Lacoste jest obecnie bardzo lubiana jako dodatek do każdego stylu na całym świecie. Oprócz klasycznych koszulek polo, oferuje także różne akcesoria, takie jak torby, okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne Lacoste.

Lacoste okulary – sportowa elegancja

Szczególnie ulubionym modnym akcesoriem danej marki są okulary. Sportowy i prosty dizajn, który jest typowy dla całej kolekcji Lacoste, jest również przedstawiony w okularach. W kolekcji okularów Lacoste oprócz modeli pełnych oprawek znajdują się również bezramkowe. Proste oprawki w dyskretnych barwach, ale z uderzającym kolorem zauszników są charakterystyczne dla danej marki. Logo mieści się na zewnętrzenej stronie zauszników i zawsze jest w kolorze dopasowanym do oprawki, a tym samym stanowi istotny, element dizajnu. Dwukolorowe okulary Lacoste są dostępne w przyciągającym wzrok neonie, ale również w delikatnych odcieniach. To do ciebie należy wybór. Zamów nowe okulary Lacoste z Optopro już dziś i otrzymaj je, z wysokiej jakości szkłami korekcyjnymi według twoich potrzeb. Cena obejmuje również powłoki: antyrefleks, ochronę UV, HardCoating i Clean Coating. Okulary Lacoste, możesz również zamówić jako okulary progresywne. Jeśli masz pytania dotyczące Lacoste okularów lub procesu zamawiania, prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta, która jest do Państwa dyspozycji.