×

Okulary Hugo Boss

Okulary Hugo Boss

Okulary Hugo Boss

Okulary Hugo Boss

Wyświetl:
Domyślnie

Hugo Boss BOSS 0931 807

..

443ZŁ Bez podatku: 369ZŁ

Hugo Boss BOSS 0932 807

..

443ZŁ Bez podatku: 369ZŁ

Hugo Boss BOSS 0924 086

..

388ZŁ Bez podatku: 323ZŁ

48h
W magazynie - Dostawa do 2-3 dni roboczych

Hugo Boss BOSS 0938/S 2P5 M9

..

678ZŁ Bez podatku: 565ZŁ

Hugo Boss BOSS 0918/S 2Q5 IR

..

569ZŁ Bez podatku: 474ZŁ

48h
W magazynie - Dostawa do 2-3 dni roboczych
48h
W magazynie - Dostawa do 2-3 dni roboczych

Okulary BOSS – dizajnowe okulary genialnej marki

Firma Hugo Boss została założona w 1924 roku przez Hugo Ferdinand Boss, która ma swoje korzenie w Metzingen i dziś jest jedną z najbardziej znanych niemieckich firm odzieżowych. HUGO BOSS oferuje kilka linii dla różnych grup docelowych. Kolekcje marki HUGO BOSS są uosobieniem elegancji i luksusu. Produkuje szeroką gamę odzieży formalnej, wieczorowej i wolnego stylu na każdy dzień. Super wygląd i wysokiej jakości materiały odzwierciedlają również okulary HUGO BOSS. Ekskluzywne szczegóły i prosta elegancja kolekcji okularów HUGO BOSS zaciera granice między pracą a wypoczynkiem. Ponadczasowe oprawki HUGO BOSS będą Twoim wiernym towarzyszem na każdy dzień.

Twoje nowe okulary korekcyjne marki HUGO BOSS

Jednym z najpopularniejszych modeli jest BOSS 0640, który jets lubiany przede wszystkim przez młodzież. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz BOSS 0640 w różnych kształtach i kolorach. Panie noszące okulary z pewnością docenią model BOSS 0687 ze szkłami w kształcie kocich oczu, które delikatnie podkreślają kobiece rysy twarzy. W naszej ofercie można znaleźć okulary HUGO BOSS w kolorach klasycznych, pastelowych, ale i również przezroczyste. Oprócz tych ekstrawaganckich egzemplarzy HUGO BOSS oferuje również szeroki wybór dyskretnych okularów.

Szybka dostawa Twoich okularów od Optopro

Wybierz swoje ulubione okulary BOSS, a dostaniesz wysokiej jakości korekcyjne soczewki gratis. Jedyne co potrzebujesz to wartości z recepty. W cenie znajduję się również antyrefleks, filtr UV, warstwa przeciw zarysowaniom (HardCoating, warstwa oleofobowa (Clean Coating) i hydrofobowa (Lotus effect). Dodatkowo opcjonalnie szkła ze stałym kolorem, które można łatwo zamówić podczas kupowania. Następna ekstra możliwość to szkła progresywne najwyższej jakości. Soczewki będą osadzane w certyfikowanym warsztacie w Niemczech, a po kilku dniach Twoje okulary korekcyjne BOSS zostaną dostarczone bezpośrednio do Twojego domu. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie okularów HUGO BOSS, czy procesu składania zamówienia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Odkryj także szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych BOSS w ofercie Optopro.