×
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji
Dostawa za D A R M O na wszystkie zamówenia do 30.09.2021

Okulary do komputera - soczewki Digital Relax

Posted by akos 26.07.2016 0 Comment(s)

Brýle na monitor

Elektroniczny stres dla oczu

Pracujesz 8 lub więcej godzin w ciągu dnia przed komputerem, wpatrujesz się co 30 minut w swój smartfon a wieczorem odpoczywasz przed telewizorem? Kiedy Twoje oczy, mogą w końcu odpocząć?

Niebezpieczne High Energy Visible w skrócie HEV światło

Telewizja, tablety, monitory komputera lub smartfony wytwarzają zwiększoną ilość niebieskiego światła (High Energy Visible). Zwiększona ilość tego światła może uszkodzić wzrok lub zaburzyć Twój rytm dnia codziennego.

Unavené oči brýle na počítač

ZAMÓW TERAZ OKULARY Z POWŁOKĄ DIGITAL - RELAX

Objawy:

Rozmazany obraz

Smartfony lub tablety: nasze oczy bardzo często patrzą na źródła sztucznego światła. Co może prowadzić po jakimś czasie do rozmazanego widzenia.

Bóle głowy

Bóle głowy i migrena są typowym wynikiem długotrwałej pracy przy komputerze, których przyczyną jest właśnie intensywne działanie HEV.

Uczucie suchego oka

Masz suche oczy po długim dniu w biurze? To uczucie znają wszyscy - głownie dlatego, że patrzymy na monitor lub tablet z bardzo bliskiej odległości.

Problemy ze snem

Zwiększone działanie sztucznego niebieskiego światła może naruszyć także, nasz rytm dnia codziennego. Często objawia się to właśnie problemami ze snem.

Ochrona dla Twoich oczu

Monitory lub ekrany są już nieodłączną częścią naszego życia codziennego. Potrzeby kładzione naszemu wzroku rosną przy codziennym używaniu techniki, nowości lub zmian technologicznych. Powłoka Digital Relax przedstawia nowość, która obniży elektroniczny stres Twoich oczu.

Powłoka Digital Relax chroni Twoje oczy przed szkodliwymi, niebieskimi falami z urządzeń elektronicznych.

Typ Opti24

Wskazówka od Akosza - Digital Relax możesz nosić przez cały deń.

  • W pracy: i po całodziennej pracy przy komputerze są twoje oczy wypoczęte.
  • W domu: wieczorem oglądasz telewizję lub surfujesz na internecie? Z powłoką Digital Relax na okularach, Twoje oczy będą odpoczywać.
  • W czasie wolnym: grasz w gry na konsolach? Czytasz elektroniczne książki? Z ekstra powłoką Digital Relax, to już przestaje być problemem.

 

Digital Relax extra úprava čoček

UWAGA:

Prosimy, weź pod uwagę, że powłoka Digital Relax ma lekki niebieski refleks na soczewkach, jak również sama w sobie jest stałą lekko brązową powłoką!

ZAMÓW TERAZ OKULARY Z POWŁOKĄ DIGITAL - RELAX

Uložiť