×

Okulary Boss Orange

Okulary Boss Orange

Okulary Boss Orange

Okulary Boss Orange

Wyświetl:
Domyślnie

Boss Orange BO 0163/S 8XT

..

403ZŁ Bez podatku: 336ZŁ

Boss Orange BO 0236/S LEO

..

370ZŁ Bez podatku: 308ZŁ

Boss Orange BO 0311/S WR9

..

383ZŁ Bez podatku: 319ZŁ

Boss Orange BO 0305/S 086

..

403ZŁ Bez podatku: 336ZŁ

Okulary BOSS Orange

Sukces Hugo Boss zaczął się w 1924 roku w niemieckim mieście Metzingen. Wtedy wybudował swoją fabrykę, która początkowo produkowała koszule, bieliznę, a później również ubrania robocze. Aż 25 lat później firma zaczęła projektować eleganckie męskie garnitury, które pomogły marce Boss Orange wybić się na skalę światową. Hugo Boss oprócz Hugo i Boss oferuje na międzynarodowym rynku mody, również linię BOSS Green oraz Boss Orange. Oprócz odzieży i różnych akcesoriów, oferuje również perfumy.

Okulary Boss Orange - prosta elegancja

BOSS Orange jest jeszcze dość młodą linią, została założona dopiero w 2000 roku, przez Wernera Baldessarini. To właśnie w tej linii są najbardziej odczuwalne włoskie wpływy. Boss Orange uosabia młody i wolny styl w modzie. Marka Hugo Boss Orange oferuje całą gamę linii odzieżowych oraz modnych dodatków. Oprócz markowych okularów przeciwsłonecznych, ma w ofercie również okulary korekcyjne Boss Orange. Delikatne kolory i subtelne wzory sprawiają, że okulary Boss Orange są stylowy towarzyszem do pracy i w czasie wolnym. Charakterystyczne logo Boss Orange i nazwa marki mieszczą się na zewnętrznej stronie oprawki.

Łatwe zamawianie okularów online w Optopro.pl

Zamów już dziś swoje okulary Boss Orange, a z nimi wysokiej jakości szkła. Wystarczy wybrać oprawkę okularów Boss Orange, która pasuje do Twojego stylu i wypełnić tabelkę z wartościami z recepty. Cena zawiera również antyrefleks, filtr UV, warstwę przeciw zarysowaniom (HardCoating), warstwę oleofobową (Clean Coating) i hydrofobową (Lotus effect). Dodatkowo opcjonalnie szkła ze stałym kolorem , które można łatwo zamówić podczas kupowania. Jeśli okulary przeciwsłoneczne BOSS Orange nie będą Ci odpowiadać, możesz je nam zwrócić w ramach 30 dni gwarancji*. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie okularów BOSS Orange, czy procesu składania zamówienia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią Ci odpowiemy.