Notice: Undefined index: niebieski in /var/www/vhosts/optopro.pl/httpdocs/_version/65/catalog/controller/module/supercategorymenuadvanced.php on line 1823 Ray-Ban New Wayfarer RB2132

Ray-Ban New Wayfarer RB2132

Wyświetl:
Sortuj według:

Okulary Ray-Ban New Wayfarer

Kolekcja Wayfarer powiększyła się o nowy model: Nowy Wayfarer RB2132. Oczywiście model ten inspirowany jest klasyczną postacią Wayfarer, nowa wersja jest nieco mniejsza i bardziej zaokrąglona. Nowy Wayfarer zastępuje oryginalną wersję z 1952 roku. Wayfarer RB2132 jest dostępny w różnych kolorach soczewek, jak i oprawek. Zastosowane materiały zapewniają maksymalny komfort podczas noszenia, i mogą one stać się towarzyszem na całe życie. Odkryj całą kolekcję okularów Ray-Ban RB2132 New Wayfarer i znajdź swoje ulubione.

Ray-Ban New Wayfarer Classic

Ray-Ban RB2132 New Wayfarer Color Mix oferuje unikalną kombinację kolorów dla ludzi odważnych, lubiących ekstrawagancję. Wayfarer Classic możesz wybrać w wersji z przyciemnianymi, polaryzowanymi lub lustrzanymi G15 szkłami, które pochłaniają 85% widzialnego światła. Ray-Ban Wayfarer oferuje wysoki poziom komfortu i maksymalną ochronę Twoich oczu. Szkła polaryzacyjne zmniejszają jasność powierzchni błyszczących i eliminują odblaski. Dzięki temu, widoczność jest wyraźna i oczy mniej się męczą. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące okularów Ray-Ban Wayfarer, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub telefonu. Odkryj także szeroki wybór oprawek Ray-Ban do okularów korekcyjnych w ofercie Optopro.