×
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji

Jak wybrać odpowiednie okulary?

Posted by akos 26.07.2016 0 Comment(s)

jak si vybrat brýle

Jakie okulary są dobre?

Dobre okulary perfekcyjnie pasują do Twojego typu twarzy, są komfortowe nawet podczas długotrwałego noszenia i przede wszystkim zapewniają Ci doskonałe widzenie w każdych warunkach.
Optopro kładzie duży nacisk na wysoką jakość za trwałe niskie ceny. To znaczy, że oferujemy Ci wysokiej jakości soczewki i pierwszej klasy oprawki. Nasze okulary, przy odpowiedniej opiece, mają wysoką żywotność za bezkonkurencyjne ceny.

Jakie okulary mi pasują?

Okulary nie tylko poprawiają ostrość widzenia, Twój ogólny wygląd, ale stały się również niezbędnym modnym dodatkiem. Przy wyborze okularów nie kierujmy się tylko własnym gustem, zaniedbując przy tym kształt twarzy, który jest najważnieszy przy wyborze odpowiednich oprawek.
Jakie wrażenie chcesz osiągnąć nowymi okularami? Chciałbyś oprawkami podkreślić swój styl? Albo chcesz dokonać zmiany w wyglądzie? Wszystko jest możliwe! Oferujemy nie tylko eleganckie oprawki dla “Biznesmenów“ czy okulary dla samej przyjemności ich noszenia, ale nawet ekstrawaganckie modele.

typ Opti24

Wskazówka od Akosza:
  • Każdemu człowiekowi pasuję inny typ okularów.
  • Wybierz sobie takie, które podobaja się Tobie.
  • Wybór zależy od Twojego osobistego stylu i gustu.

Okulary według typu oprawek

W zależności od rodzaju oprawek Optopro oferuje trzy podstawowe grupy: Pełne, półramkowe oraz bezramkowe okulary (wiercone).
Okulary bezramkowe przedstawiają elegancką linię, które wygladają bardzo delikatnie. Półramkowe wygladają delikatnie, ale już są wystarczająco widoczne, natomiast oprawki pełne stworzą całkowiecie nowy wygląd.

Pełne oprawki:

celoobruby

Okulary pełne są „klasyczne“ w dosłownym rozumieniu tego słowa. Dziś produkuje się je z różnych materiałów w różnych kształtach i kolorach. Z oferty pełnych okularów możesz wybrać wzory od sportowych przez klasyczne i eleganckie aż do ekstrawaganckich. Z tymi okularami wszystko jest możliwe! Ponieważ grają dominującą rolę na twarzy, możesz stworzyć zupełnie nowy wygląd i podkreślić swój styl. Pełne oprawki gwarantują najlepszą ochronę szkieł.

DAMSKIE PEŁNE OPRAWKIMĘSKIE PEŁNE OPRAWKI

Półramkowe oprawki:

poloobruby

Półobramkowe oprawki są kompromisem pomiędzy pełnymi a bezramkowymi. Ten typ okularów zaleca się, kiedy chcesz delikatnie podkreślić kształt swojej twarzy. Większość półramkowych okularów ma oprawki w górnej części, a dolna jest „wolna“, ale w naszej ofercie znajdziesz również modele jak np. Dinan, które dzięki inwersji są niezwykle elganckie i przyciągają wzrok.

DAMSKIE PÓŁRAMKOWE OPRAWKIMĘSKIE PÓŁRAMKOWE OPRAWKI

Bezramkowe oprawki:

bezrámečkové brýle

Bezramkowe oprawki są najdyskretniejszym rozwiązaniem, to znaczy, że na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Polecane są osobom, które potrzebują okularów, ale nie chcą zmieniać swojego wyglądu. Są one niezwykle popularne w biznesowych kręgach, gdzie liczy się elegancja i estetyka. Bezramkowe oprawki, przede wszystkim tytanowe, są trwałe i stabilne. Najbardziej popularnymi modelami pośród naszych klientów są Mackay, które są maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

DAMSKIE BEZRAMKOWE OPRAWKIMESKIE BEZRAMKOWE OPRAWKI

Odpowiedni dobór materiału oprawek

Metalowe, tytanowe lub plastikowe oprawki? Wybór należy do Ciebie!
Wytrzymała metalowa, super lekka tytanowa, a może z szerokim wyborem plastikowa, u nas znajdziesz je wszystkie! Większość oprawek Optopro jest odpowiednia także dla alergików. Oto zalety oferowanych materiałów.

Metalowe oprawki:

kovové brýle

Metalowe oprawki są niezwykle lekkie, co sprawia, że można je nosić cały dzień i nie czuć ich ciężaru. Wyglądają wytrzymale, są wykonane z hartowanej stali, i przy tym wyglądają bardzo elegancko.

DAMSKIE METALOWE OPRAWKIMĘSKIE METALOWE OPRAWKI

Plastikowe Oprawki:

plastové brýle

Szeroki wybór plastikowych oprawek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnim hitem są szerokie dizajnowe oprawki, możliwe do realizacji tylko z tworzywa sztucznego.

DAMSKIE PLASTIKOWE OPRAWKIMESKIE PLASTIKOWE OPRAWKI

Tytanowe oprawki:

titánové brýle

Niezwykle popularne są nasze tytanowe oprawki. Są one około 50 procent lżejsze od standardowych okularów z metalową oprawką, są bardzo stabilne, dzięki czemu mogą one być tak cienkie. Okulary wykonane z tego materiału są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i rdzy.

DAMSKIE TYTANOWE OPRAWKIMĘSKIE TYTANOWE OPRAWKI