×
Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji

Gwarancja satysfakcji na okulary korekcyjne Optopro

Posted by akos 25.07.2016 0 Comment(s)

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Odstąpienie od umowy do 14 dni

Prawo daje konsumentom możliwość odstąpienia od umowy, jeżeli umowa zawarta była przez Internet. Przy zakupie produktów na odległość, nie masz możliwośći przymierzyć ich lub wypróbować przed zakupem, ale masz możliwość zwrócić zakupiony towar. Towar możesz wypróbować lub przymierzyć, ale nie powinno to prowadzić do jego uszkodzenia. Możesz również odstąpić od umowy poprzez e-mail, najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie wypełnionego formularza: Konsument odstępuje od umowy kupna. Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni "bez podania powodu" nie pokrywa towarów, które zostały zrobione na indywidualne zamówienie i potrzeby klienta lub jego osoby (okulary korekcyjne).

Kupuj bez ryzyka z ekstra gwarancją od Optopro

Wybrałeś z naszej oferty okulary i z chęcią byś je zamówił, ale nie jesteś pewien, czy na pewno będą dobre. Czy będą "leżeć, jak ulał" lub czy będą odpowiadać Twoim wymaganiom?
Nie musisz się obawiać! Dla maksymalnej satysfakcji naszych klientów oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Wymaganiem dla uzyskania 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jest przesłanie (skanu lub czytelnego zdjęcia) recepty na okulary ze wszystkimi niezbędnymi wartościami ( wartości dioptrii, cylindrów, stopni osi cylindrów i PD - odległości źrenic) w ciągu 2 godzin od wysłania zamówienia na adres e-mail: info@optopro.pl. Dla stu procentowej pewności dobrego wypełnienia danych w Twoim zamówieniu.

Okres 30-dniowej gwarancji rozpoczyna się dopiero po otrzymaniu okularów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.