Virtuálne zrkadlo

Pre zobrazenie aplikácie inštalujte/povoľte flash prehrávač vo Vašom prehliadači


Get Adobe Flash player

Okrągła twarz

Okulary Okrągła twarzW przypadku, gdy Twoja twarz jest okrągła, najlepiej pasują Ci kwadratowe okulary z cienkimi oprawkami. Również bardzo korzystne są okulary zaokrąglone w dolnej części, natomiast należy unikać okularów okrągłych.
 

Jaka jest okrągła twarz?
 

Podstawową charakterystyką okrągłej twarzy jest podobna jej szerokość i długość, co sprawia, że jej rysy są delikatne.
 

Jakie okulary pasują do okrągłej twarzy?
 

Gdy masz okrągłą twarz, wybierz okulary, które sprawią, że Twoja twarz optycznie stanie się owalna. Osiągnąć to można za pomocą kanciastych oprawek. Najodpowiedniejsze są okulary kwadratowe z cienkimi oprawkami albo bez nich. Asymetryczne, zwężające się ku dołowi, też będą Ci pasowały.
 

Okulary, których nie polecamy przy okrągłej twarzy
 

Okrągłe okulary dodatkowo podkreślają Twoje delikatne rysy, co może dać efekt dziecięcej twarzy, dlatego też nie są one najlepszym wyborem. Nie polecamy również okularów z grubymi oprawkami, które niepotrzebnie dodają okrągłości.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie!
 

Najważniejsze jest, abyś się dobrze w nich czuł. Wybierz z naszej oferty te, które najbardziej się Ci podobają i przymierz je online w naszym wirtualnym lustrze. U nas nikt Cię nie niepokoi, ekspedientka nie stoi nad Tobą i nie proponuje Ci okularów według własnego gustu.
Jeżeli wybrałeś okulary, które nie zgadzają się z wyżej podanymi informacjami, ale nie potrafisz się im oprzeć, spokojnie je zamów. Przy naszych bezkonkurencyjnych cenach, zła decyzja po prostu nie istnieje.